DVTK U14 csapat

Stáb

1969.05.19 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
  születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1988.08.20 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1998.06.27 születési dátum
HUN0 útlevél
kapusedző
1995.01.01 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
  születési dátum
HUN útlevél
Utánpótlás koordinátor