Szertárvezető - Raktárvezető

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • Szertári dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése
  • A szertár-raktár teljes körű működésének biztosítása, készletgazdálkodás irányítása
  • Áruátvétel- árukiadás: a beérkező áruk szabályos átvétele, tárolása, a kimenő áruk összekészítésének felügyelete és az ezekhez tartozó feladatok koordinálása,
  • Leltár megszervezése, levezetése, kiértékelése
  • Fizikai feladatok: rakodás, anyagmozgatás
  • A hatékony munkaerő- és munkaidő gazdálkodás biztosítása
  • Ki- és beszállítások koordinálása, ellenőrzése
  • A raktári folyamatok optimalizálása, fejlesztése, újítások bevezetése,
  • Logisztikai költségek figyelemmel kísérése, értékelése és optimalizálása
  • A folyamatok rendszerben történő adminisztrálása
  • Együttműködés a sportszakmai és a létesítmény vezetővel, mint felettessel.

Elvárások- Készségek és személyes tulajdonságok:

  • Középfokú végzettség
  • Min. 2 év hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat (releváns tapasztalat raktározás/raktár vezetés területén)
  • Raktári készletkezelő programok ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol alapszintű nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Stressz tűrő képesség, terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség
  • Együttműködési és team munkavégzési készség
  • Udvarias kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 3 hónap próbaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Miskolc

Munkaidő: Teljes munkaidő (esetenként hétvégi munkavégzés)

Jelentkezés módja: Jelentkezését bizonyítványaival, fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzával, motivációs levelével az alábbi címre várjuk: a[email protected]

A pályázatok benyújtási határideje: 2016. július 10.

Az állás kezdésének várható időpontja: 2016. július 18.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!