Összefoglaló 2017. február 19., vasárnap

DVSC-DEAC - DVTK tartalék 3-0 (0-0)

A Debreceni Labdarúgó Akadémia edzőközpontjában fogadta az NB III. Keleti csoportjának 19. fordulójában a DVSC-DEAC a fiatalokkal felálló DVTK tartalék csapatát vasárnap délután. A gól nélküli első félidőt követően a hazaiak végül vissza tudtak vágni az őszi diósgyőri vereségükért. Sütő Szilárd csapata a vereség ellenére mindössze két pontra van a tabella negyedik helyétől.

NB III. Keleti csoport 19. forduló

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont. Játékvezető: Bálint Attila (Pogonyecz Ferenc, Zahorecz Roland)
DVSC-DEAC: Kelava - Barna (Mócsán, 53.), Szatmári, Szilvási, Vincze - Kozák, Virág, Sütő, Nagy K. - Bíró, Nagy B. Vezetőedző: Gyarmati András
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Ivánka, Kádas, Kitl K. - Kitl M., Lőrincz P., Mahalek, Szabó II B. - Szabó I B., Szalóczy. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Kozák helyett Gafouroglou a 15.,  Barna helyett Mócsán az 53., Szabó II. B. helyett Gazdag B. a 60., Kádas helyett Molnár M. a 60., Szalóczy helyett Tucsa a 80. percben.
Sárga lap: Virág a 17., Ivánka a 18., Barna Sz. a 62., Gafouroglou a 74. percben.
Gólszerző: Bíró (1-0) az 53., Lőrincz P. (2-0, öngól) az 55., Nagy K. (3-0) a 63. percben.

54. perc: Bíró szabadrúgása a felső lécről kipattant, a felszabadítás ismét hozzá került, majd 22 méterről ballal a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0

56. perc: A bal oldalon vezetett támadást a hazai csapat, a középre passzolt labda Lőrincz Patrikról került a kapuba. Öngól. 2-0

63. perc: Büntetőből eredményes volt Nagy. 3-0

Gyarmati András: - Úgy gondolom, hogy az első félidőben nagyon rosszul játszottunk, amit kénytelenek voltunk az öltözőben szóvá tenni. A másodikban a mi akaratunk érvényesült, így megérdemelt győzelmet arattunk.

Sütő Szilárd: - Az első félidőben jó teljesítményt nyújtottunk, kontrolláltuk a mérkőzést, azonban a helyzeteink kimaradtak. A második játékrészben a debreceniek jobb teljesítményt nyújtottak, helyzeteiket kihasználták. Gratulálok a hazai csapatnak.