Felkészülési mérkőzés

Airnergy FC - DVTK 0-10 (0-7)

DVTK: Vuković - Corduneanu, Kresák, Olar, Boros - André, Tóth A., Nagy F., Sandu - Marković, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Tóth A. helyett Gergely a 60., Sandu helyett Eszlári a 63., André helyett Kerekes 69. percben.
Gólszerző: Marković (0-1) az 1., Marković (0-2) 6.,, Marković (0-3) a 17., Marković (0-4) a 26., Marković (0-5) a 35., Marković (0-6) a 40., Újvári (0-7) a 45., Olar (0-8) a 48., Olar (0-9) a 80., Marković (0-10) a 87. percben.

1. perc: Markovićot buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a sértett értékesítette, 0-1.
6. perc: Sandu dobta Markovićhoz a labdát, aki egy egyéni szóló után a kapuba passzolt, 0-2.
17. perc: Egy kontratámadás végén  Marković lőtt a hálóba, 0-3.
26. perc: Kapusról kipattanó labdát Markovic lőtte a kapuba, 0-4.
35. perc: Corduneanut buktatták a tizenhatoson belül, a büntetőt ismét Marković értékesítette, 0-5.
40. perc: Az ellenfél térfelén Újvári labdát szerzett, Markovićhoz passzolt, aki tíz méterről kilőtte a hosszú sarkot, 0-6.
45. perc: Kontratámadás végén Újvári lőtt a kapuba, 0-7.
48. perc: Egy szögletvariációt követően Olar passzolt  kapuba, 0-8.
80. perc: Markovićot lerántották a tizenhatoson belül, a büntetőt Olar értékesítette, 0-9.
87. perc: Az ellenfél térfelén Marković indult meg, három embert kicselezett, majd a sarokba passzolt, 0-10.

Fórizs Sándor, vezetőedző: - Sok mindent tudtunk gyakorolni mérkőzésen, ami sokkal többet ért így, mint egy edzés. Készülünk a történelmi első NB I.-es mérkőzésünkre a Ferencváros ellen, amire reméljük sok szurkoló kísér majd el minket. Az ő segítségükre is nagy szükségünk lesz, hiszen Magyarország legjobb női csapata ellen fogunk játszani. Mindent megteszünk a siker érdekében, aztán meglátjuk az mire lesz elég.