1. mérkőzés

DVTK - Drinking Team11 3-2

DVTK: Szuhanyik Péter - Klesitz Tamás, Tóth István, Güldner Ádám, Bedőcs Marcell – Szemán Máté, Váradi László, Papp Szabolcs, Lukács Patrik, Megyeri Dávid – Rózsa Ábel. Csapatmenedzser: Juhász József
Drinking Team11: „bot” - „bot”, Imre Gábor, Fekete István, Hevesi Milán – Hevesi Gergő, Nagy Richárd, Medve Máté, Balogh Sándor, Kónya Imre László, Zsifkovics Boldizsár. Csapat menedzser: Imre Gábor

Gólszerző: Medve M. (0-1) a 8., Megyeri D. (1-1) a 10., Lukács P. (2-1) az 58., Rózsa Á. (3-1) a 71., és végüli Zsifkovics B. (3-2) a 89. percben.

8. perc: Korán szerzett vezetést az ellenfél, egy szélről érkező beadás találta meg Medve Mátét, aki közelről a kapuba helyezte a labdát. 0-1

10. perc: Nem maradtunk sokáig adósok a válasszal, Papp Szabi szaladt el a bal szélen a védők mellett, ívelte be a labdát és a hosszún érkező Megyeri Dávid be is fejelte a hálóba. 1-1

58. perc: Megyeri Dávid kapott a 16-os jobb csücskénél egy labdát, aki nem habozott és azonnal be is adta ballal, Lukács Patrikra nem figyeltek a védők, aki kihasználta mindezt és a beívelt labdát a hosszúba bólintotta. 2-1

71. perc: Szuhanyik Péter egy hatalmas kirúgással indította Megyeri Dávidot, aki védőjével a nyomában futott be a 16-oson belülre, tökéletesen tálalt az akciót kísérő Rózsa Ábelhez, Ábel pedig nem hibázott és megszerezte a 3. találatot is. 3-1

89. perc: A vendégeknek már csak szépíteni volt ideje. Zsifkovics Boldizsár kapott labdát a 16-os előterében, aki vállalt egy merészet és be is lőtte a hosszú felsőbe a labdát. 3-2

2. mérkőzés

Drinking Team11 - DVTK 0-5

Drinking Team 11: „bot” – „bot”, Imre Gábor, Fekete István, Hevesi Milán – Hevesi Gergő, Nagy Richárd, Medve Máté, Balogh Sándor, Kónya Imre László, Zsifkovics Boldizsár. Csapat menedzser: Imre Gábor
DVTK: Szuhanyik Péter – Klesitz Tamás, Güldner Ádám, Juhász József, Bedőcs Marcell – Szemán Máté, Váradi László, Papp Szabolcs, Lukács Patrik, Megyeri Dávid – Rózsa Ábel. Csapatmenedzser: Juhász József

Gólszerzők: Rózsa Á. (1-0) a 6., Rózsa Á. (2-0) a 23., Szemán M. (3-0) a 29., Lukács P. (4-0) a 42., és végül Rózsa Á. (5-0) a 77. percben.

6. perc: Ez a mérkőzés is korai vendég góllal kezdődött, Lukács Patrikot találta meg a labda a 16oson belül, önzetlenül továbbított Rózsa Ábelhez, aki kapásból helyezett a rövid alsóba. 0-1

23. perc: Egy bedobást követően Megyeri Dávidhoz került a labda, egy fordulás után beívelte a labdát az üresen hagyott Rózsa Ábel irányába, aki kapásból lőtt és duplázni tudott. 0-2

29. perc: Egy szabadrúgást következett a DVTK javára. Szemán Máté állt a labda mögé 23 méterre a kaputól. Máté elvállalta és a labda a kapufát érintve került a kapuba, gyönyörű szabadrúgás. 0-3

42. perc: Még mindig az első félidőben jártunk és újabb gólt szerzett a DVTK. Papp Szabi futott a 16os irányába, meglátta az üresen futó Lukács Patrikot, át is tette neki a labdát, aki kapásból próbált gólt szerezni, lövését ugyan blokkolta a védő, a labda azonban visszapattant a szerencsés támadóhoz és újabb lövése már kaput talált. 0-4

77. Perc: Lukács Patrik pár szép cselt követően maga mögött hagyta védőit a 16os sarkánál, majd passzolt a büntető területen belül álló Rózsa Ábelhez, aki lekezelte a labdát és fordulásból laposan a hosszúba helyezte a játékszert, ezzel beállítva a végeredményt. 0-5

Juhász József: - A két győzelem azt jelenti, hogy újra sikerül közel kerülni a feljutást jelentő helyekhez. Az első mérkőzésen még sajnos voltak hibák, így az egyébként jól szervezett ellenfelünk meg tudott lepni minket a mérkőzés elején, azonban a másodikon már kíméletlenül játszott a csapat. Szeretnék gratulálni a Drinking Team11 csapatának, és eredményes szereplést kívánok a szezon hátralévő részében. A srácok tudják, hogy mekkora a tét a hátralévő mérkőzéseken, és hogy egy profi klubot képviselünk. Szeretnénk jól szerepelni, a szezon első felében elvesztett pontokat pedig, a hátralévő meccseken kompenzálni. A srácok remekül dolgoznak napról napra, és több fronton is helyt állnak. Bízom a sikerben és a csapat minőségében. Hajrá DVTK!

Imre Gábor: - Az első mérkőzés álomszerűen indult a számunkra, egy kapushiba után sikerült megszereznünk a vezetést, ám ez nem sikerült tartósan megtartanunk, ami talán egy kicsit visszavette a csapat lelkesedését.  A folytatásban próbáltuk megtartani a labdát, ami többé-kevésbé sikerült, de ez sajnos nem mutatkozott meg a helyzetek számában. A második félidőben visszaeset a játékunk, sok volt az eladott labdánk a középsőharmadban, ennek köszönhetően hátrányba is kerültünk. Sajnos az emberelőnyt sem tudtuk kihasználni, talán minket jobban megzavart, mint ellenfelünket, újabb gólt kaptunk a kontra támadás végén. A válaszunk későn érkezett, ami után nem tudtunk nyomás gyakorolni ellenfelünkre. A második mérkőzésről nem tudok sokat mondani. Felállást váltottunk, próbáltunk offenzívebben két csatárral felállni, de ennek pontosan az ellenkezője következett be. Látszott, hogy nem vagyunk hozzászokva ehhez a játékrendszerhez, és a gyorsan bekapott gólok után, teljen hitehagyott lett a csapatt. A sok eladott labda, valamint a szellős védekezés megbosszulták magukat, ez álltál nem tudtunk igazán ellenállást gyakorolni ellenfelünkre. Összeségében teljesen megérdemelten nyertek, gratulálok nekik és további sok sikert a folytatáshoz.