Január utolsó hétvégéjén a 2023-as birkózó szezon is kezdetét vette a legnagyobbak és a legkisebbek számára is. Botos Dominik (a képen fekete felső) a DVTK-KIMBA kiválósága a felnőtt kötöttfogású válogatón versenyzett a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián, ahol a 72 kilogrammosok súlycsoportjában két győzelemmel a harmadik helyet szerezte meg.

A DVTK-Miskolci Sportiskola fiataljai pedig a kecskeméti korcsoportos szabadfogású viadalon léptek szőnyegre. A Diák II-esknél Bíró Vince ezüst-, míg Somogyvári Botond és Halász Bálint bronzérmet szerzett. A Diák I-es korcsoportban Balázs Zea győzött, Czakó Regő, Halász Ádám és Lovas Marcell pedig a dobogó második fokára állhatott fel. A DVTK egy arany, négy ezüst- és két bronzérmével, valamint további pontszerző helyeivel az egyesületi rangsor második helyén zárt. A legkisebb, gyermek indulók számára pedig súlycsoportok nélküli versenyt rendeztek, ahol a diósgyőriek öt érmet, köztük három aranyat zsebeltek be.