Összefoglaló 2024. április 10., szerda

A 21. forduló eredményei

Az OTP Bank Liga 21. fordulójában a DVTK később lép pályára az FTC ellen elhalasztott mérkőzésen. Pénteken a ZTE gólgazdag mérkőzésen győzött Pakson. Szombaton az Újpest kikapott Kecskeméten, a Kisvárda viszont győzött Mezőkövesden, míg vasárnap két hazai győzelem született, a Fehérvár a DVSC-t egy góllal, a PAFC pedig 5 góllal múlta felül az MTK-t.

OTP Bank Liga 21. forduló

22024. február 16., péntek

20:00 Paksi FC - Zalaegerszegi TE 3-4 (2-0)

Gólszerző: Stefanos Evangelou (1-0, öngól) a 4., Könyves Norbert (2-0) a 45+2., Gruber Zsombor (2-1) a 53., Könyves Norbert (3-1) az 55., Yohan Croizet (3-2) a 65., Antonio Mance (3-3) a 73., Yohan Croizet (3-4) a 90+1. percben.

2024. február 17., szombat

13:00 Kecskeméti TE - Újpest FC 1-0 (1-0)

Gólszerző: Lukács Dániel (1-0) a 3. percben.

15:30 Mezőkövesd Zsóry FC - Kisvárda Master Good 1-2 (1-1)

Gólszerző: Stefan Dražić (1-0, 11-esből) a 3., Andrija Filipovic (1-1) a 28., Branimir Cipetić (1-2) az 57. percben.

2024. február 18., vasárnap

15:00 Fehérvár FC - Debreceni VSC 1-0 (1-0)

Gólszerző: Tobias Christensen (1-0, 11-esből) a 30. percben.

17:30 Puskás Akadémia FC - MTK Budapest 6-1 (3-0)

Gólszerző: Nagy Zsolt (1-0) a 12., Corbu Marius (2-0) a 25., Artem Favorov (3-0) a 45+1., Komáromi György (4-0) az 54., Molnár Rajmund (4-1) a 65., Patrizio Stronati (5-1) a 80., Mikael Soisalo (6-1) a 90+1. percben.

2024. április 10., szerda

18:00 Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK 2-1 (2-0)

Gólszerző: Varga Barnabás (1-0) az 1., Edgar Sevikyan (2-0) a 21., Rudi Požeg Vancaš (2-1) az 56. percben.

Mindegyik találkozót közvetíti az MTVA, és ingyenes online stream látható az m4sport.hu/elo oldalon.